Komatsu potřebu bagr

Stavba domu kvalitně a zároveň výhodně? S námi to opravdu jde!!!

Co říkáte na to, že si postavíte či zrekonstruujete dům z nejkvalitnějších stavebních materiálů na trhu a současně ušetříte… Vtip? Kdepak, čistá realita s naším SLEVOVÝM POUKAZEM „Stavte výhodně“, který obsahuje výjimečné cenové podmínky. Těšit se můžete na garantovanou slevu ve výši až 45% na zdicí a stavební materiál, pálenou střešní krytinu, komínový systém, okna a dveře.

hedprd2xgv1qeh329ks9.jpg

Profesionální spojení

Špičkoví výrobci stavebních materiálů, kterými jsou Wienerberger cihlářský průmysl a.s., TONDACH Česká republika s.r.o. a Schiedel, s.r.o. a Window Holding a.s. si stanovili jasný cíl - pomoci všem stavitelům a investorům! Jak? Vytvořili unikátní časově omezený slevový poukaz „Stavte výhodně“, díky kterému získáte slevy na jejich moderně řešené výrobky ve výši až 45%. A to ještě není vše… V rámci této akce obdržíte navíc odborné poradenství, bezplatnou kalkulaci a pomoc zákaznického servisu zcela zdarma.

Jaké slevy obsahuje poukaz „Stavte výhodně“?

  •   Až 45% na zdicí a stavební materiál Porotherm a Terca od společnosti Wienerberger cihlářský průmysl a.s. (např. keramické překlady, broušené cihly, obkladové pásky atd.)
  •   30% na pálenou střešní krytinu od společnosti TONDACH Česká republika s.r.o.
  •   Až 32% na komínové systémy od společnosti Schiedel, s.r.o.
  •   5.000Kč na okna a dveře značky VEKRA od společnosti Window Holding a.s. (sleva se vztahuje také na novinku - zdvižně posuvné dveře)

Co máte udělat pro získání a uplatnění poukazu?

  •   Nezávazně se registrujte zde
  •   Poukaz s unikátním kódem vám bude elektronicky zaslán.
  •   Poukaz si pozorně přečtěte a dobře uschovejte!
  •   Vyčkejte na kontakt operátora/ky, který vám pomůže uplatnit všechny výhody (obvykle do 4 dnů).
  •   Objednejte materiál až se 45% slevou, která bude promítnuta do cenové nabídky.

Projekt „Stavte výhodně“ je zastřešen vzájemnou dohodou o spolupráci špičkových výrobců na trhu, kteří dodávají pouze kvalitní a moderní materiály. To vám zaručí, že vaše stavba nebo rekonstrukce dopadne na výbornou. A navíc s využitím speciálního poukazu za nižší rozpočet, než jste plánovali.

Více informací získáte na www.stavtevyhodne.cz