Statech

Primalex PROJEKT: Novinka pro pulty specializovaných prodejen

Zcela nový malířský nátěr Primalex PROJEKT získal ty nejlepší vlastnosti po dvojici příbuzných, osvědčeném a oblíbeném nátěru Primalex Plus a nejbělejším nátěru Primalex Polar. Novinka je určena především profesionálním malířům, kteří žádali výrobek vyšší kvality, tvrdšího a disperznějšího charakteru s velmi vysokou bělostí a kryvostí. Díky vysoké paropropustnosti lze Primalex PROJEKT dokonce využít i na sanační omítky. Novinka je v prodeji exkluzivně na nezávislém trhu, tedy  ve specializovaných prodejnách s barvami a laky. Více na www.primalex.cz.


Vysoce kvalitních ploch beze stop tahů válečkem lze s Primalexem PROJEKT dosáhnout na běžných vápenocementových omítkách, sádrokartonu, betonu, dřevotřísce i na sanačních omítkách. Primalex PROJEKT dosahuje výborné bělosti 92 % BaSO4, velmi dobré kryvosti a výborné vydatnosti, která běžně činí asi 8 m2 z 1 kg nátěru (v jedné vrstvě). U pravidelné výmalby světlými odstíny lze počítat s běžnou vydatností cca 10 m2/1 kg nátěru v jedné vrstvě. Finální povrch je matný a za sucha dokonale otěruvzdorný.

 

Volbou různého aplikačního nářadí přitom lze docílit odlišných výsledků. „Například při použití válečku s jemným a kratším plyšem, které jsou klasicky doporučovány spíše na sádrokartony, např. Progold 2016 z nabídky sítě Dům barev, docílíte nejen jemné struktury, ale zároveň dosáhnete i vyšší vydatnosti při zachování dobré kryvosti ve srovnání s univerzálními válečky,“ radí Ing. Petr Pešek, Technolog aplikací Primalex. Primalex PROJEKT byl testován profesionály z celé ČR na široké škále různých povrchů.

 

Aplikace

Primalex PROJEKT lze aplikovat štětcem, štětkou, stříkáním nebo válečkem.

Ředění

Nátěr se pro 1. vrstvu ředí max. 20 % vody, pro druhou se přidává max. 10 % vody. Při aplikaci airless se nátěr ředí max. 5 % vody.

Dostupnost

Nátěr Primalex PROJEKT lze zakoupit ve vybraných prodejnách s barvami a laky.

Doporučená maloobchodní cena, balení

299 Kč/balení 8 kg; 549 Kč/balení 18 kg

Více na www.primalex.cz.