KIKA - 06.12.18

HELUZ pořádá sérii seminářů o novinkách v oblasti cihelného materiálu a stavby pasivních a nulových domů

V průběhu letošního března a dubna pořádá společnost HELUZ odborné semináře po celé České republice s cílem seznámit zájemce s novinkami v oblasti cihelných materiálů pro domy s nízkou energetickou náročností.

 

„Cihlářský a stavební průmysl se neustále vyvíjí a přichází se zajímavými novinkami, s nimiž bychom chtěli všechny zájemce seznámit,“ říká Ing. Miroslav Mařík, manažer marketingu společnosti HELUZ. „Proto jsme se rozhodli v jarních měsících realizovat po celé republice sérii odborných seminářů, zaměřených na novinky v oblasti navrhování, stavění a užívání energeticky úsporných cihlových domů.“ Odborníci společnosti HELUZ účastníky semináře seznámí s výsledky ročního měření tepelného chování experimentálního domu HELUZ, představí výsledky studie trvanlivosti polystyrenové výplně v cihlách FAMILY 2in1 a pustí ukázky termovize objektů z těchto cihel. „Součástí seminářů bude také pohled energetického auditora na problematiku výstavby pasivních domů a na dotační program Nová Zelená úsporám,“ doplňuje Miroslav Mařík.

 

Semináře, které bude moderovat Miss ČR 2004 Jana Doleželová, jsou určené nejen pro odbornou, ale i pro širokou veřejnost z řad všech, kteří se rozhodli nebo rozhodují stavět rodinný dům. Semináře jsou zařazeny do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a ČKA a účastníci semináře obdrží za jeho absolvování akreditační body.

Více informací o programu semináře a přihlášku najdou zájemci na www.heluz.cz

 

Termíny a místo konání seminářů: 

 

Město

Termín konání

Hotel

Ostrava

18. března

Clarion Congress Hotel, Zkrácená 2703/84,

Brno

 

19. března

Kongresové centrum BVV, Sál Morava, Výstaviště 1

Praha

31. března

Hotel STEP, Mahletova 1141, Praha 9

Hradec Králové

1. dubna

Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábř. 375

České Budějovice

8. dubna

Clarion Congress Hotel, Pražská 14

Plzeň

16. dubna

Hotel Primavera, Nepomucká 1058/128