Komatsu potřebu bagr

CEMEX uspořádal golfový turnaj pro osobnosti ze světa stavebnictví a poradenství

Akce se uskutečnila 7. srpna 2015 v rezortu Loreta Golf Club Pyšely. Osobnosti ze světa stavebnictví propojili sport, zábavu a práci na turnaji  ze série Corporate Golf Tour. Na greenu se sešli zástupci stavebních společností Eurovia, TBG METROSTAV, SMP CZ, BRESTT, Domistav, POHL, OHL ŽS, Arendon Development a poradenských firem KPMG, Profectus Consulting, Havel, Holásek & Partners, Project & Service Team aj. „Manažeři firem ve stavebnictví by se měli potkávat častěji. Golfové hřiště je pro navazování a udržování obchodních partnerství přímo stvořené – jste v hezkém prostředí a na čerstvém vzduchu,“ podotkl Karel Kőszegi, ředitel strategického plánování ze společnosti CEMEX.

Sportovní akce se zúčastnil například Jakub Šimáček, obchodní náměstek TBG Metrostav (druhý zleva), Karel Kőszegi, ředitel strategického plánování ze společnosti CEMEX (druhý zprava), Jan Žurek, řídící partner KPMG Česká republika (zcela vpravo) a Milan Matzenauer, jednatel společnosti Fortitude (zcela vlevo). Na 23 hráčů čekaly originální trofeje a šperky z vysokopevnostního betonu z dílny sochařky Kateřiny Venclíkové.

tiwki1i3e13kf8k9pglm.jpg

Na golfovém turnaji CEMEXu se sešli zástupci stavebních společností, například TBG METROSTAV, SMP CZ, BRESTT, Domistav, POHL, OHL ŽS. Pro vítěze turnaje vytvořila sochařka Kateřina Venclíková nejen originální trofeje, ale i dárky - šperky z vysokopevnostního betonu – manžetové knoflíčky a sady náušnic a náhrdelníků. Pohár a šperky převzali z rukou Karla Kőszegiho vítězové, mezi nimi např. Veronika Kučerová, zakladatelka společnosti Profectus Consulting.

wkq5tbmbham1j9bs0kl5.jpg

Golfový turnaj pro obchodní přátele společnosti CEMEX vtipně moderoval Jakub Kohák. (hlavní foto)