husqvarna

JRD zkolaudovala rezidenční projekt Vital Kamýk

JRD úspěšně zkolaudovala projekt Vital Kamýk v Praze 12. Vital Kamýk nabízí 97 bytů v dispozicích od 1+kk až po 4+kk, z nichž 20 je určeno k pronájmu. Součástí projektu je také komunitní terasa v 10. patře s panoramatickými výhledy, zelení a posezením.

Spolu s 97 byty se v rezidenčním projektu nachází také čtyři komerční prostory. Většinu z bytových jednotek doplňuje balkon, nebo terasa s výhledem do zeleně. Volný čas je možné trávit na střešní komunitní terase. Ta je určená k relaxaci a setkávání například při sousedském grilování.

Bytový dům je navržen tak, aby poskytoval komfortní a zdravé bydlení a podporoval aktivní životní styl.  Areál bytového domu je tak doplněn o řadu prvků pro aktivní život, jako je například dětské hřiště, prostor s workoutovými prvky či myčka a servisní stanice pro cyklisty. Aktivnímu životu nahrává i lokalita – nedaleko se nachází les Kamýk či Modřanská rokle, které přímo vybízejí k procházkám, běhu nebo cyklistice.

“Nespornou výhodou je i dopravní dostupnost. V minulém roce přibyly v docházkové vzdálenosti hned dvě nové zastávky tramvajové linky č. 17 a v budoucnu zde bude jezdit metro D. Rezidenti si tak mohou užívat klidného bydlení mimo ruch centra, do kterého však kdykoliv velmi rychle dojedou,“ vysvětluje Adam Mlýnek, vedoucí projektu z JRD.

Za architektonickým konceptem projektu Vital Kamýk stojí studio Podlipný Sladký architekti. To objekt citlivě začlenilo do původní zástavby.