Komatsu potřebu bagr

Vpusťte přírodu do vašeho interiéru

Trend návratu k přírodě a styl eko byl populární již loni, ale ani v letošním roce rozhodně jeho vliv v interiérovém designu neupadá. Dřevo je pro svou nadčasovost, vysokou odolnost, dlouhou životnost, a především osobitý vzhled vděčným prvkem.  Český výrobce dveří, společnost Sapeli, sleduje a tvoří trendy a na jaře 2020 přichází na náš trh s novým povrchem v kategorii dýh Dub trámový s maximálním zdůrazněním kresby dřeva. Zároveň představuje 15 probarvených olejů pro dokonalé barevné doladění dýhovaných dubových povrchů. Tyto novinky přinášejí zákazníkovi řadu nových barevných řešení, ať jsou jeho požadavky jakkoliv atypické.

Pokud při plánování interiéru nechcete dělat kompromisy a kladete důraz na každý detail, pak jsou dýhované dveře jasnou volbou. Tato povrchová úprava patří k absolutní estetické špičce. Vrchní vrstvu dveří tvoří pravé dřevo se svou jedinečnou přírodní kresbou, sukovitostí a případnými prasklinami, které se strom od stromu liší. Každé dveře jsou tak originálem. Ale nemusíte se bát, že vám dveře nebudou vzájemně ladit. „Přírodní materiály mohou vykazovat nepatrné odlišnosti v barevných tónech nebo textuře, v Sapeli však garantujeme v rámci jedné zakázky využití stejné šarže dýhy,“ potvrzuje Tomáš Albrecht, produktový management Sapeli.

Dub trámový v povrchové úpravě olej pure – nová dýha společnosti Sapeli, která povznese každý moderní interiér. V souladu s nejnovějšími trendy skvěle doplní zejména rustikální styl, jenž se inspiruje venkovem, ale můžete ho využít i v městském bytě. Pro maximální zdůraznění kresby dřeva není povrch tmelený a nabízí rovněž možnost úpravy novými probarvenými oleji, a to zcela bez příplatku.

Dveře SWING v sobě zrcadlí styl 30. let a odráží éru optického prodlužování a umírněnosti, jejich základem jsou obdélníkové výplně v různé skladbě. Nový dekor Dub trámový navíc vnese do domácnosti jedinečný prvek přírody. Sapeli, www.sapeli.cz

Dveře z dýhy díky své vysoké kvalitě nejsou rozhodně těmi na jednu sezónu a je potřeba počítat s tím, že ovlivní vzhled vaší domácnosti na řadu příštích let. Dekor dveří by tak měl ideálně ladit s podlahou a s okenními rámy či nábytkem. Buď by se měly odstíny shodovat nebo být naopak v silnějším kontrastu, což může být často problém. Řešení nabízí nové probarvené oleje zařazené v nabídce Sapeli, které účinně pomohou s případným barevným tónem zvolené dubové dýhy. Nová kategorie dub olej nabízí 15 různých barevných variant stejně jako možnost vyvzorování atypického barevného provedení dle dodaného vzorku (např. podlahy, okna apod.).

Hlavní foto: Dveře ELEGANT díky svému jednoduchému a čistému vhledu patří k jedné z nejuniverzálnějších a nejoblíbenějších modelových řad Sapeli. Nový dekor Dub trámový interiér příjemně zútulní a dodají mu přírodní půvab, Sapeli, www.sapeli.