husqvarna

Dejte dětskému pokoji hravý kabátek!

 

Chcete, aby se vaše ratolesti cítily ve svém pokojíčku co nejútulněji? Udělejte jim radost originálními dekoracemi, které lze jednoduše přenést na povrch nábytkových dvířek s pomocí technologie Overface! „Technologie digitální grafiky Overface umožňuje potisknout dvířka a jiné nábytkové plochy téměř jakýmikoliv grafickými motivy. Nábytek v pokojíčku vašich nejmenších tak mohou oživit například výjevy z jejich oblíbených pohádek a příběhů nebo celá řada dalších hravých obrázků z rozsáhlé databáze grafických motivů,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek. Velkou výhodou Overface například oproti dekorativním samolepkám je to, že je grafika značně odolná vůči oděru. Nemusíte tak mít obavy, že by vaše děti mohly při svých hrách motivy odřít, sloupnout či jinak poškodit. „Samozřejmostí je také vysoká odolnost vůči UV záření, díky čemuž motivy jen tak nevyblednou, a vaše dítka tak s nimi budou moci prožít celé své dětství,“ dodává Martin Dusík.

 

A jaký nábytkový povrch do dětského pokoje zvolit?

Zaujala vás grafika Overface a nevíte, na jaká nábytková dvířka ji v dětském pokoji aplikovat? Rozhodně na taková, která jsou vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů – jako například dvířka T.acrylic s akrylátem na povrchu! „Akrylátové povrchy jsou netoxické a zdravotně nezávadné, díky čemuž jsou často využívány například v potravinářství nebo ve zdravotnictví. S dvířky T.acrylic, tak nemusíte mít obavy, že by se mohla u vašich dětí stát příčinou různých alergií či jiných zdravotních problémů,“ informuje Martin Dusík. V dětském pokoji ale oceníte i další praktické vlastnosti akrylátových dvířek. „Díky olepení pomocí technologie PUR je spára mezi hranou a čelní plochou dvířek téměř neviditelná. Brání tak průniku vlhkosti do vnitřku dvířek a navíc se vůbec nezanáší nečistotami, což značně usnadňuje údržbu,“ uvádí Martin Dusík. A pokud navíc zvolíte dvířka v lesklém provedení, nemusíte si vůbec dělat hlavu z toho, když se vašim dětem podaří povrch dvířek poškrábat! „Díky hluboké probarvenosti nedojde při poškrábání povrchu k narušení jeho struktury ani ke změně barevnosti a případný kaz lze snadno opravit za pomoci tzv. opravné sady,“ vysvětluje Martin Dusík.

S pomocí nábytkových dvířek T.acrylic a grafické technologie Overface tak můžete dát dětskému pokoji nový hravý kabátek, díky kterému se v něm budou vaši nejmenší cítit pohodlně a bezpečně!

 

TRACHEA, a.s. 

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů - dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent. Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz